Node Alias History (8.x-1.2) - en to vi translation catalogue (7 entries)

en: Search
vi: Tìm kiếm

en: Reset
vi: Thiết lập lại

en: Timestamp
vi: Nhãn thời gian

en: User
vi: Người dùng

en: Alias
vi: Tên giả

en: About
vi: Giới thiệu

en: Uses
vi: Sử dụng
