Node Alias History (8.x-1.2) - en to be translation catalogue (7 entries)

en: Search
be: Пошук

en: Reset
be: Скінуць

en: Timestamp
be: Пазначка даты

en: User
be: Карыстальнік

en: Alias
be: Аліас

en: About
be: Аб

en: Uses
be: Выкарыстанне
