Node Alias History (8.x-1.2) - en to eu translation catalogue (8 entries)

en: Search
eu: Bilatu

en: Reset
eu: Garbitu

en: Timestamp
eu: Data-zigilua

en: User
eu: Erabiltzailea

en: Node Title
eu: Nodo izenburua

en: Alias
eu: Ezizena

en: About
eu: (r)i buruz

en: Uses
eu: Erabilerak
