Node Alias History (8.x-1.2) - en to gl translation catalogue (7 entries)

en: Search
gl: Buscar

en: Reset
gl: Reiniciar

en: Timestamp
gl: Marca de tempo

en: User
gl: Usuario/a

en: Node Title
gl: Título do Nodo.

en: About
gl: Información

en: Uses
gl: Usos
