Node Alias History (8.x-1.2) - en to hr translation catalogue (7 entries)

en: Search
hr: Pretraga

en: Reset
hr: Poništi

en: Timestamp
hr: Vremenska oznaka

en: User
hr: Korisnik

en: Alias
hr: Nadimak

en: About
hr: Opis

en: Uses
hr: Uporaba
