Node Alias History (8.x-1.2) - en to hu translation catalogue (9 entries)

en: Search
hu: Keresés

en: Reset
hu: Alaphelyzet

en: Timestamp
hu: Időbélyeg

en: User
hu: Felhasználó

en: Node Title
hu: Tartalomcím

en: Alias
hu: Álnév

en: About
hu: Leírás

en: Nid
hu: Tartalom azonosító

en: Uses
hu: Használat
