Node Alias History (8.x-1.2) - en to ja translation catalogue (9 entries)

en: Search
ja: 検索

en: Reset
ja: リセット

en: Timestamp
ja: タイムスタンプ

en: User
ja: ユーザー

en: Node Title
ja: ノードタイトル

en: Alias
ja: エイリアス

en: About
ja: アバウト

en: Nid
ja: ノードID

en: Uses
ja: 機能
