Node Alias History (8.x-1.2) - en to jv translation catalogue (5 entries)

en: Search
jv: Goléki

en: Reset
jv: Baléknā

en: User
jv: Panganggo

en: Alias
jv: Singlon

en: About
jv: Ngenani
