Node Alias History (8.x-1.1) - en to lt translation catalogue (6 entries)

en: Search
lt: Paieška

en: Reset
lt: Išvalyti

en: User
lt: Narys

en: Alias
lt: Pervadinimas

en: About
lt: Apie

en: Uses
lt: Naudoja
