Node Alias History (8.x-1.1) - en to lv translation catalogue (7 entries)

en: Search
lv: Meklēt

en: Reset
lv: Attīrīt

en: Timestamp
lv: Laika zīmogs

en: User
lv: Lietotājs

en: Alias
lv: Aizstājvārds

en: About
lv: Par

en: Uses
lv: Lieto
