Node Alias History (8.x-1.2) - en to sk translation catalogue (5 entries)

en: Search
sk: Vyhľadávanie

en: Timestamp
sk: Časová známka

en: User
sk: Používateľ

en: About
sk: Informácie o

en: Uses
sk: Používa
