Node Alias History (8.x-1.2) - en to sl translation catalogue (7 entries)

en: Search
sl: Išči

en: Reset
sl: Ponastavi

en: Timestamp
sl: Časovna oznaka

en: User
sl: Uporabnik

en: Alias
sl: Vzdevek

en: About
sl: O modulu

en: Uses
sl: Uporablja
