Node Alias History (8.x-1.2) - en to ta translation catalogue (7 entries)

en: Search
ta: தேடல்

en: Reset
ta: மீளமை

en: Timestamp
ta: நேரமுத்திரை

en: User
ta: பயனர்

en: Alias
ta: மாற்றுவழி

en: About
ta: பற்றி

en: Uses
ta: பயன்படுத்துகிறது
