Node Alias History (8.x-1.2) - en to te translation catalogue (5 entries)

en: Search
te: వెతుకు

en: Timestamp
te: కాలముద్ర

en: User
te: వాడుకరి

en: About
te: గురించి

en: Uses
te: వాడుకలు
