Node Alias History (8.x-1.2) - en to uk translation catalogue (8 entries)

en: Search
uk: Пошук

en: Reset
uk: Скинути

en: Timestamp
uk: Мітка часу

en: User
uk: Користувач

en: Node Title
uk: Заголовок матеріалу

en: Alias
uk: Синонім

en: About
uk: Про модуль

en: Uses
uk: Використання
