Node Authorize Link (2.0.0-alpha1) - en to eo translation catalogue (10 entries)

en: Delete
eo: Forigu

en: disabled
eo: malŝaltita

en: Action
eo: Ago

en: Edit
eo: Redaktu

en: Links
eo: Ligiloj

en: Link
eo: Ligilo

en: Update
eo: Ĝisdatigu

en: View
eo: Vidu

en: node
eo: nodo

en: Revision
eo: Revizio
