Node Authorize Link (2.0.0-alpha1) - en to gl translation catalogue (16 entries)

en: Delete
gl: Borrar

en: disabled
gl: desactivado

en: Enable
gl: Activar

en: Action
gl: Acción

en: Edit
gl: Editar

en: Links
gl: Ligazóns

en: Link
gl: Ligazón

en: Update
gl: Actualizar

en: View
gl: Ver

en: node
gl: nodo

en: Created date
gl: Data de creación

en: Revision
gl: Revisión

en: Current revision
gl: Revisión actual

en: Edit URL
gl: Editar URL

en: View URL
gl: Ver URL

en: The node ID.
gl: ID do nodo.
