Node Authorize Link (2.0.0-alpha1) - en to hi translation catalogue (13 entries)

en: Delete
hi: मिटायें

en: disabled
hi: अक्षम

en: Enable
hi: सक्रीय करें

en: Action
hi: कार्रवाई

en: Edit
hi: संपादित करें

en: Links
hi: लिंक

en: Link
hi: कड़ी

en: Update
hi: नवीनीकरण

en: View
hi: देखें

en: node
hi: नोड

en: Created date
hi: रचना तिथि

en: Revision
hi: संशोधन

en: Edit URL
hi: यूआरएल संपादित करें
