Node Authorize Link (2.0.0-alpha1) - en to it translation catalogue (15 entries)

en: Delete
it: Elimina

en: disabled
it: disattivato

en: Enable
it: Abilita

en: Action
it: Azione

en: Edit
it: Modifica

en: Links
it: Collegamenti

en: Update
it: Aggiorna

en: View
it: Visualizza

en: node
it: nodo

en: Created date
it: Data creazione

en: Revision
it: Revisione

en: Current revision
it: Revisione attuale

en: Edit URL
it: Modifica URL

en: View URL
it: URL visualizzazione

en: The node ID.
it: L'ID del contenuto.
