Node Authorize Link (2.0.0-alpha1) - en to sl translation catalogue (9 entries)

en: Delete
sl: Izbriši

en: disabled
sl: onemogočeno

en: Action
sl: Akcija

en: Edit
sl: Uredi

en: Link
sl: Povezava

en: Update
sl: Posodobitev

en: View
sl: Prikaži

en: node
sl: vozlišče

en: Revision
sl: različice
