Node Authorize Link (2.0.0-alpha1) - en to sq translation catalogue (10 entries)

en: Delete
sq: Fshij

en: disabled
sq: jo aktiv

en: Enable
sq: Aktivizo

en: Action
sq: Veprimi

en: Edit
sq: Ndrysho

en: Link
sq: Lidhje

en: Update
sq: Rifresko

en: View
sq: Shfaq

en: node
sq: nyjë

en: Revision
sq: Revizioni
