Node Authorize Link (2.0.0-alpha1) - en to sv translation catalogue (15 entries)

en: Delete
sv: Radera

en: disabled
sv: ej aktiverad

en: Enable
sv: Aktivera

en: Action
sv: Åtgärd

en: Edit
sv: Redigera

en: Links
sv: Länkar

en: Link
sv: Länk

en: Update
sv: Uppdatera

en: View
sv: Visa

en: node
sv: nod

en: Created date
sv: Skapad datum

en: Revision
sv: Version

en: Current revision
sv: Nuvarande version

en: Edit URL
sv: URL för redigering

en: The node ID.
sv: ID för noden.
