Node Authorize Link (2.0.0-alpha2) - en to hr translation catalogue (12 entries)

en: Delete
hr: Ukloni

en: disabled
hr: onemogućeno

en: Enable
hr: Omogući

en: Action
hr: Akcija

en: Edit
hr: Uredi

en: Links
hr: Poveznice

en: Link
hr: Poveznica

en: Update
hr: Osvježi

en: View
hr: Pregled

en: Created date
hr: Nadnevak stvaranja

en: Revision
hr: Revizija

en: Edit URL
hr: Uredi URL
