Node Authorize Link (2.0.0-alpha2) - en to te translation catalogue (9 entries)

en: Delete
te: తొలగించు

en: disabled
te: అచేతనం

en: Enable
te: చేతనించు

en: Action
te: చర్య

en: Edit
te: మార్చు

en: Links
te: లంకెలు

en: Link
te: లింకు

en: Update
te: తాజాకరించు

en: View
te: చూడు
