Node Authorize Link (2.0.0-rc1) - en to az translation catalogue (12 entries)

en: Delete
az: Sil

en: disabled
az: söndürülüb

en: Enable
az: Qoşulub

en: Action
az: Fəaliyyət

en: Edit
az: Dəyiş

en: Links
az: Linklər

en: Update
az: Yeniləmə

en: View
az: Görünüş

en: node
az: material

en: Revision
az: Reviziya

en: Current revision
az: Cari təftiş

en: Edit URL
az: URL-i redaktə edin
