Node Authorize Link (2.0.0-rc1) - en to cy translation catalogue (11 entries)

en: Delete
cy: Dileu

en: disabled
cy: analluog

en: Enable
cy: Galluogi

en: Edit
cy: Golygu

en: Links
cy: Dolenni

en: Link
cy: Dolen

en: Update
cy: Diweddaru

en: View
cy: Gweld

en: node
cy: nod

en: Created date
cy: Dyddiad y crewyd

en: Revision
cy: Diwygiad
