Node Authorize Link (2.0.0-rc1) - en to hy translation catalogue (10 entries)

en: Delete
hy: Ջնջել

en: disabled
hy: անջատված

en: Enable
hy: Ակտիվացնել

en: Action
hy: Գործողություն

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: Links
hy: Հղումներ

en: Link
hy: Հղում

en: Update
hy: Թարմացնել

en: View
hy: Դիտել

en: Edit URL
hy: Փոփոխել հղումը
