Node Authorize Link (2.0.0-rc1) - en to kk translation catalogue (9 entries)

en: Delete
kk: Өшіру

en: disabled
kk: рұқсат етілмеген

en: Enable
kk: Қосылған

en: Action
kk: Әрекет

en: Edit
kk: Өңдеу

en: Link
kk: Сілтеме

en: Update
kk: Жанарту

en: View
kk: Қарау

en: Revision
kk: Ревизия
