Node Authorize Link (2.0.0-rc1) - en to ku translation catalogue (10 entries)

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: disabled
ku: کوژاوەتەوە

en: Enable
ku: چالاککردن

en: Action
ku: کردار

en: Edit
ku: دەسکاریکردن

en: Link
ku: بەستەر

en: Update
ku: نوێ‌کردنەوە

en: View
ku: پیشاندان

en: node
ku: گرێ

en: Revision
ku: پێداچوونەوە
