Node Authorize Link (2.0.0-rc1) - en to nl translation catalogue (14 entries)

en: Delete
nl: Verwijderen

en: disabled
nl: uitgeschakeld

en: Enable
nl: Inschakelen

en: Action
nl: Actie

en: Edit
nl: Bewerken

en: Update
nl: Bijwerken

en: View
nl: Weergeven

en: Created date
nl: Aanmaakdatum

en: Revision
nl: Revisie

en: Current revision
nl: Huidige revisie

en: Edit URL
nl: URL bewerken

en: View URL
nl: Bekijk URL

en: Delete URL
nl: URL verwijderen

en: The node ID.
nl: De ID van de node.
