Node Authorize Link (2.0.0-rc1) - en to sr translation catalogue (6 entries)

en: Delete
sr: Избриши

en: Enable
sr: Укључи

en: Action
sr: Акција

en: Edit
sr: Измени

en: Update
sr: Ажурирање

en: View
sr: Преглед
