Node Authorize Link (2.0.0-rc1) - en to vi translation catalogue (13 entries)

en: Delete
vi: Xóa

en: disabled
vi: tắt

en: Enable
vi: Bật

en: Action
vi: Thao tác

en: Edit
vi: Sửa

en: Links
vi: Các liên kết

en: Link
vi: Liên kết

en: Update
vi: Cập nhật

en: View
vi: Xem

en: Created date
vi: Ngày tạo ra

en: Revision
vi: Bản duyệt

en: Edit URL
vi: Chỉnh sửa URL

en: The node ID.
vi: Định danh node
