Node Authorize Link (2.0.0-rc2) - en to ast translation catalogue (9 entries)

en: Delete
ast: Desaniciar

en: disabled
ast: desactiváu

en: Enable
ast: Activar

en: Edit
ast: Editar

en: Link
ast: Enllaz

en: Update
ast: Anovar

en: View
ast: Vista

en: node
ast: noyu

en: Revision
ast: Revisión
