Node Authorize Link (2.0.0-rc2) - en to ca translation catalogue (14 entries)

en: Delete
ca: Suprimeix

en: disabled
ca: inhabilitat

en: Enable
ca: Habilita

en: Action
ca: Acció

en: Edit
ca: Edita

en: Links
ca: Enllaços

en: Link
ca: Enllaç

en: Update
ca: Actualitza

en: View
ca: Mostra

en: Created date
ca: Data de creació

en: Revision
ca: Revisió

en: Current revision
ca: Revisió actual

en: Edit URL
ca: URL d'edició

en: The node ID.
ca: L'ID del node.
