Node Authorize Link (2.0.0-rc2) - en to hu translation catalogue (18 entries)

en: Delete
hu: Törlés

en: disabled
hu: tiltott

en: Enable
hu: Engedélyezés

en: Action
hu: Művelet

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: Links
hu: Hivatkozások

en: Link
hu: Hivatkozás

en: Update
hu: Frissítés

en: View
hu: Megtekintés

en: node
hu: tartalom

en: Created date
hu: Létrehozás dátuma

en: Revision
hu: Változat

en: View revisions
hu: Korábbi változatok megtekintése

en: Nid
hu: Tartalom azonosító

en: Current revision
hu: Aktuális változat

en: Edit URL
hu: Webcím szerkesztése

en: View URL
hu: Webcím megtekintése

en: The node ID.
hu: A tartalomazonosító.
