Node Authorize Link (2.0.0-rc2) - en to ja translation catalogue (16 entries)

en: Delete
ja: 削除

en: disabled
ja: 無効

en: Enable
ja: 有効

en: Action
ja: アクション

en: Edit
ja: 編集

en: Links
ja: リンク

en: Link
ja: リンク

en: Update
ja: 更新

en: View
ja: ビュー

en: node
ja: ノード

en: Created date
ja: 作成日時

en: Revision
ja: リビジョン

en: Nid
ja: ノードID

en: Current revision
ja: 現在のリビジョン

en: Edit URL
ja: URLの編集

en: The node ID.
ja: ノードID。
