Node Authorize Link (2.0.0-rc2) - en to sk translation catalogue (15 entries)

en: Delete
sk: Odstrániť

en: disabled
sk: vypnuté

en: Enable
sk: Povoliť

en: Action
sk: Akcia

en: Edit
sk: Upraviť

en: Links
sk: Odkazy

en: Link
sk: Odkaz

en: Update
sk: Aktualizovať

en: View
sk: Zobraziť

en: node
sk: obsah

en: Created date
sk: Dátum vytvorenia

en: Revision
sk: Revízia

en: Current revision
sk: Aktuálna revízia

en: Edit URL
sk: Upraviť URL

en: The node ID.
sk: ID uzla.
