Node Authorize Link (2.0.0-rc2) - en to ta translation catalogue (11 entries)

en: Delete
ta: அழி

en: disabled
ta: செயலிலில்லை

en: Enable
ta: செயலாக்கு

en: Action
ta: செயல்

en: Edit
ta: மாற்று

en: Link
ta: சுட்டி

en: Update
ta: புதுப்பிக்க

en: View
ta: பார்

en: node
ta: கணு

en: Created date
ta: உருவாக்கப்பட்டது தேதி

en: Revision
ta: மறுபதிப்பு
