Node Authorize Link (2.0.0) - en to es translation catalogue (16 entries)

en: Delete
es: Eliminar

en: disabled
es: desactivado

en: Enable
es: Activar

en: Action
es: Acción

en: Edit
es: Editar

en: Links
es: Enlaces

en: Link
es: Enlace

en: Update
es: Actualizar

en: View
es: Ver

en: node
es: nodo

en: Created date
es: Fecha de creación

en: Revision
es: Revisión

en: Current revision
es: Revisión actual

en: Edit URL
es: Editar URL

en: View URL
es: Ver URL

en: The node ID.
es: El ID del nodo.
