Node Authorize Link (2.0.0) - en to eu translation catalogue (14 entries)

en: Delete
eu: Ezabatu

en: disabled
eu: ezgaituta

en: Enable
eu: Gaitu

en: Action
eu: Ekintza

en: Edit
eu: Editatu

en: Links
eu: Estekak

en: Link
eu: Esteka

en: Update
eu: Eguneratu

en: View
eu: Bista

en: node
eu: nodoa

en: Created date
eu: Sortze data

en: Revision
eu: Berrikuspena

en: Edit URL
eu: URL-a editatu

en: The node ID.
eu: Nodoaren IDa.
