Node Authorize Link (2.0.0) - en to fa translation catalogue (13 entries)

en: Delete
fa: حذف

en: disabled
fa: غیرفعال

en: Enable
fa: فعال

en: Action
fa: عملکرد

en: Edit
fa: ویرایش

en: Links
fa: پیوندها

en: Link
fa: پیوند

en: Update
fa: به‌روزرسانی

en: View
fa: مشاهده

en: node
fa: محتوا

en: Created date
fa: تاریخ ایجاد

en: Revision
fa: نسخه

en: Edit URL
fa: ویرایش آدرس
