Node Authorize Link (2.0.0) - en to jv translation catalogue (11 entries)

en: Delete
jv: Busak

en: disabled
jv: mati

en: Enable
jv: Diuripnā

en: Action
jv: Aksi

en: Edit
jv: Sunting

en: Links
jv: Tautan

en: Link
jv: Tautan

en: Update
jv: Dianyari

en: View
jv: Tampilan

en: Revision
jv: Perubahan

en: Edit URL
jv: Sunting URL
