Node Authorize Link (2.0.0) - en to ka translation catalogue (9 entries)

en: Delete
ka: წაშლა

en: disabled
ka: გამორთულია

en: Enable
ka: ჩართვა

en: Action
ka: ოპერაცია

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: Links
ka: ბმულები

en: Link
ka: ბმული

en: Update
ka: განახლება

en: Created date
ka: შექმნის თარიღი
