Node Authorize Link (2.0.0) - en to ml translation catalogue (7 entries)

en: Delete
ml: മായ്ക്കുക

en: disabled
ml: അപ്രാപ്തമാക്കിയ

en: Enable
ml: പ്രാപ്തമാക്കുക

en: Action
ml: പ്രവര്‍ത്തി

en: Edit
ml: തിരുത്തുക

en: Links
ml: ലിങ്കുകൾ

en: View
ml: കാഴ്ച്ച
