Node Authorize Link (2.0.0) - en to mn translation catalogue (10 entries)

en: Delete
mn: Устгах

en: disabled
mn: идэвхжээгүй

en: Action
mn: Үйлдэл

en: Edit
mn: Засварлах

en: Links
mn: Холбоосууд

en: Link
mn: Холбоос

en: Update
mn: Шинэчлэх

en: View
mn: Харах

en: node
mn: зангилаа

en: Edit URL
mn: URL (вэб хаяг)-ийг засах
