Node Authorize Link (2.0.0) - en to th translation catalogue (14 entries)

en: Delete
th: ลบ

en: disabled
th: ปิดใช้งาน

en: Enable
th: เปิดใช้

en: Action
th: แอคชั่น

en: Edit
th: แก้ไข

en: Links
th: ลิงก์

en: Link
th: ลิงค์

en: Update
th: ปรับปรุง

en: View
th: ดู

en: node
th: โหนด

en: Created date
th: วันที่สร้าง

en: Revision
th: รุ่น

en: Edit URL
th: แก้ไข URL

en: The node ID.
th: node ID
