Node Authorize Link (2.1.0) - en to af translation catalogue (9 entries)

en: Delete
af: Vee uit

en: disabled
af: gedeaktiveer

en: Enable
af: Aktiveer

en: Action
af: Aksie

en: Edit
af: Wysig

en: Link
af: Skakel

en: Update
af: Dateer op

en: View
af: Wys

en: Revision
af: Weergawe
