Node Authorize Link (2.1.0) - en to bg translation catalogue (11 entries)

en: Delete
bg: Изтриване

en: disabled
bg: деактивиран

en: Enable
bg: Активирай

en: Action
bg: Действие

en: Edit
bg: Редактирай

en: Links
bg: Връзки

en: Link
bg: Линк

en: Update
bg: Промени

en: View
bg: Прегледай

en: node
bg: възел

en: Revision
bg: Редакция
