Node Authorize Link (2.1.0) - en to da translation catalogue (14 entries)

en: Delete
da: Slet

en: disabled
da: deaktiveret

en: Enable
da: Aktivér

en: Action
da: Handling

en: Edit
da: Redigér

en: Update
da: Opdatér

en: View
da: Vis

en: node
da: indholdselement

en: Created date
da: Oprettelsesdato

en: Revision
da: Version

en: Current revision
da: Nuværende version

en: Edit URL
da: Redigér URL

en: View URL
da: URL

en: The node ID.
da: Node IDet.
