Node Authorize Link (2.1.0) - en to fr translation catalogue (16 entries)

en: Delete
fr: Supprimer

en: disabled
fr: désactivé

en: Enable
fr: Activer

en: Edit
fr: Modifier

en: Links
fr: Liens

en: Link
fr: Lien

en: Update
fr: Mettre à jour

en: View
fr: Voir

en: node
fr: nœud

en: Created date
fr: Date de création

en: Revision
fr: Version

en: Current revision
fr: Version actuelle

en: Edit URL
fr: Modifier l'URL

en: View URL
fr: URL de la vue

en: Delete URL
fr: URL de suppression

en: The node ID.
fr: L'identifiant (ID) du nœud.
